تلفن تماس 021-91015160

ایمیل info@khatemoshaver.com

ساعت کاری 8 تا 17

مشاوره خیانت مراجعین زیادی را در کلاس مشاوره خانواده به خود اختصاص داده است.
مشاوره خیانت همسر

مشاوره خیانت همسر با بهره گیری از اصول روانشناسی تمام جوانب خیانت همسر را مورد بررسی قرار میدهد . مشاوره به فرد کمک میکند که دوران حساس پس از خیانت را راحت تر و درست تر سپری کند . مشاوره با ریشه یابی دلیل خیانت و تحلیل شرایط موجود ، بهترین راهکار را پیش روی فرد خواهد گذاشت . مشاوره خیانت همسر فرد را برای تصمیم گیری بهتر و واکنش مناسب تر در مقابل خیانت راهنمایی خواهد کرد .

مشاوره خیانت شوهر

مشاوره خیانت شوهر دانش و آگاهی لازم را به فرد خواهد داد تا بتواند از رخ دادن خیانت جلوگیری کند . همچنین خیانت شوهر کمک خواهد کرد که فرد با تشخیص به موقع خیانت بهترین عکس العمل را از خود نشان دهد . با بهره گیری از مشاوره میتوان رابطه را تا حدود زیادی ترمیم کرد تا به کیفیت مورد انتظار نزدیک تر شود .

مشاوره خیانت زناشویی

مشاوره خیانت زناشویی میتواند در کنار مشاوره ازدواج زندگی زوج را از عواقب خیانت حفظ کند . مشاوره زناشویی دید زوج را نسبت به پیامد های مخرب خیانت باز خواهد کرد و حتی در صورت رخ دادن خیانت کمک میکند که آسیب ها و پیامد های منفی آن به حداقل برسد . این مشاوره همانطور که گفته شد صرفا مختص پس از اتفاق افتادن خیانت نمیباشد بلکه زوج هایی که رابطه مطلوبی دارند نیز میتواند برای حفظ و و ارتقا کیفیت رابطه خود از مشاوره بهره مند شوند .

اهمیت مشاوره خیانت به همسر

اهمیت مشاوره خیانت به همسر به این دلیل است که فرد به درستی بتواند عواقب و اثرات خیانت را درک کند . اهمیت خیانت به همسر را میتوان با توجه به افزایش آمار خیانت و آسیب های جدی پس از آن به فرد ، خانواده و جامعه توجیه کرد . اگر افراد به درستی متوجه صدمات و تاثیر هایی که خیانت بر زندگی آن ها میگذارد باشند قطعا در مقابل آن عزت نفس بیشتری از خود نشان خواهند داد .

انواع خیانت زن به شوهر

شاید اولین چیزی که بعد از شنیدن خیانت زن شوهر دار میشنویم خیانت جنسی باشد . اما این گمان کاملا اشتباه است .خیانت انواع و ابعاد گسترده ای دارد . در ادامه به چند مورد از خیانت زن به شوهر اشاره میکنیم .

خیانت عاطفی : زمانی که زن رابطه احساسی و عاطفی خود را به کسی جز شوهر خود اختصاص میدهد در واقع به احساسات شوهر خود خیانت کرده است .
خیانت مالی : زمانی که زن بدون اجازه در موردی خارج از امور زندگی و برای غیر هزینه کند نمونه خیانت مالی به شوهر محسوب میشود .
خیانت جنسی : زمانی که زن بدن و اندام جنسی خود را با کسی جز همسرش شریک میشود و با فردی غریبه رابطه جنسی برقرار میکند .
خیانت در راز داری : خیانتی که زمانی رخ میدهد که زن اسرار و اتفاقات حریم خصوصی شوهرش را در خارج از زندگی فاش میکند .

عواقب خیانت زن شوهردار

عواقب خیانت زن شوهر دار تنها به رابطه خودش و همسرش لطمه وارد نمی کند . بلکه در ابعاد فردی نیز زندگی خود زن و خانواده‌اش را تحت تاثیر قرار می دهد . مردی که دچار خیانت از طرف همسرش شده است سرخورده میشود . احتمال بروز افسردگی در این فرد بسیار بالا میباشد . در صورتی که زوجین از هم طلاق بگیرند نیز ، مرد دیگر نمیتواند به راحتی به هیچ زنی برای تشکیل خانواده اعتماد کند .فرزندان زن خیانتکار نیز از اعمال او آسیب میبینند . آنها از کودکی سرمشقی مثل مادر خیانتکار خود را سر لوحه رفتار خود قرار میدهند . مثلا دختر با خود میگوید مادرم خیانت می کرد پس من هم این کار را میکنم . پسر چنین مادری نیز از تمام زنان کئنه به دل میگیرد که میتواند او را به فرد خطرناکی برای جامعه تبدیل کند .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *